''Hülya Avşar ne zaman yaşlanır''Hülya Avşar'ın Hello dergisine verdiği bu son pozlarını görünce bu kadın zor yaşlanacak galiba diyorum..
Ben öyle kendisini çok sevmesem de güzelliği konusunda her zaman hoş bulmuşumdur.
Gerçi o spor sonrası makyajsız hallerinin,tombik tombik sallanan bacaklarının bi hoşluğu yok ama süslenince güzel olduğu bir gerçek.
Siz ne dersiniz?
Bu arada yukarıdaki resimdeki bluzune bayıldım süpermiş...
Mucks..
(hurriyet.com.tr)

6 yorum..:

YILDIZ dedi ki...

Hülya Avşar da oldum olası bir ışık var.Buna star ışığı diyenler de var.Star kumaşı da.Bazen insanı sinir eden davranışları olsa da o kendinde olan bazı özellikleri kullanmasını iyi biliyor.


Yaşlanması zaman alır;))

KRİSTAL KÜRE dedi ki...

dergiler photoshoptan vazgecince yaslanir :)

ebvata dedi ki...

Hülya Avşarı severim, deli cesareti var onda,her şeye biraz bulaşır.Dergilerdeki fotoları gayet rötuşlu,yoksa geçen zamana çoktan yenik düştü bile.

Syhn dedi ki...

ya tamam güzel kadın falanda ama yanii bu dergilerde göründüğü kdr da değil.
kullanılan ışık ve photoshop sayesinde böyle yoksa programında bile bu kdr pürüzsün durmuyor. tv de yani oda! gerçek halinin görmedm bilemem..

uyduruk prenses dedi ki...

yıldız;star ışığı konusunda kesinlikle katılıyorum ne yapsa oluyo kadına:)
kristal küre,ebvata ve syhn;photoshop olayı doğru tabiki hiç mi kırışığı olmaz bi insanın bu yaşta ama yine de güzel kadın yaa:)

Esra Günüşen Ertuğrul dedi ki...

HÜLYA AVŞARI DAHA DÜN GÖRDÜM.. AAMA RESİMDEKİYLE ALAKASI YOK.. TABİİ Kİ YAŞINA GÖRE GÜZEL BİR BAYAN.. HIRSLI VE BENCE DE ÇALIŞKAN.. İSTEDİĞİNİ KOPARABİLEN BİRİ..