"Hanımlar 2013 sonbaharında neler giyeceğiz"

Eveeet şimdi sizlere 2013 sonbaharının en hit trendlerini bildiriyorum..Gözünüzü kulağınızı dört açınız modadan geri kalmayınız:)

Block party,yani birkaç rengin ahenkle dans edip birlikte kullanılması bu sonbaharın favorisi..Özellikle siyah,beyaz ve taba uyumu bu konuda öncü olacak..

Gri,gri,gri..

Sezonun olmazsa olmaz bu güzel rengini her türlü kıyafette,ayakkabı,çanta hatta kürklerde bile göreceğiz..

Deri son yıllarda olduğu gibi bu sezonda çok populer..Her tür kıyafette kullanılsa da daha vamp duran giysilerde özellikle de dar kesim elbiselerde dikkat çekecek..

Ve biz kadınların vazgeçilmezi leopar deseni..Yine çok gözde fakat bu sefer bildiğimiz klasik renkler yerine daha renkli biraz daha şirin leopar deseniyle sıkça karşılacağız..

'Yalnız benim için giy yeşil,yeşil diyeceğiz' çünkü zümrüt ve haki tonlarda yeşil sezonun hitleri arasında,dikkat dikkat!

Sonbaharda minileri dolaba kaldırıp diz altı eteklere ve pardösülere yer vereceğiz,dar kesim veya kabarık olsun yeter ki diz altı olsun.

Annemizden veya anneannelerimizden kalan giysileri dolaplardan çıkartma zamanı geldi.

Kareli,pötikareli ve ekose desenleri genellikle kaban ve eteklerde bolca karşımıza çıkacak,unutmayınız.

Sezon trendlerini de öğrendiğimize göre artık gelsin sonbahar,yağsın yağmurlar,dökülsün yapraklar ve üşütsün serin havalar diyerek mucks:)

 

0 yorum..: